تور آنتالیا|تور ترکیه|هتل های آنتالیا|تور ارزان آنتالیا

 
آخرین مطالب
 

هتل ویاژ بلک گلف و اسپا VOYAGE BELEK GOLF & SPA تور آنتالیا

تور آنتالیا در هتل ویاژ بلک گلف و اسپا Voyage Belek Golf & Spa در منطقه Ileribasi و مشرف به دریاست و در 40 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته، 35 کیلومتر تا فرودگاه و 2 کیلومتر تا بلک فاصله دارد. خدمات هتل در تور آنتالیا Voyage Belek Golf & Spa آنتالیا به صورت سیستم Ultra All Inclusive می باشد و فضایی به اندازه 93.500 مترمربع را اشغال کرده است.
هتل های Voyage به معماری هماهنگ با طبیعت پایبندند. هتل Voyage Belek Golf & Spa ، جدیدترین هتل این زنجیره می باشد که در تور آنتالیا می توانید از اقامت در آن بهره کافی و لازم را ببرید،با این مفهوم در ذهن طراحی شده است. اقامت در هتل ویاژ بلک گلف و اسپا Voyage Belek Golf & Spa مثل جواهری در میان درختان کاج بلک می باشد. هتل ویاژ بلک گلف و اسپا Voyage Belek Golf & Spa آنتالیا مفاهیم طراحی مدرن و هماهنگی با طبیعت در معماریش به کار گرفته است. هتل Voyage Belek Golf & Spa آنتالیا شامل اتاق های با چشم انداز منظره و دریا در 3 ساختمان اصلی و خانه های ییلاقی می شود. تعداد زیادی از رستوران های A’la Carte ، انتخاب های غذایی نامحدود، ساحل طلایی، 5 استخر شنا با ویژگی های متمایز به خوبی یک تعداد نامحدود فعالیت های تفریحی و بازی شامل گارک تفریحی برای کودکان هتل Voyage Belek Golf & Spa ، این هتل محلی ایده آل را برای خانواده ها با بچه هایشان می سازد.

آنتالیا،تور آنتالیا،هتل های آنتالیا،هتل ویاژ بلک گلف و اسپا
هتل ویاژ بلک گلف و اسپا

تور آنتالیا: تاریخچه ی تاسیس و توسعه ی موزه آنتالیا

تأسیس و توسعه موزه آنتالیا داستان جالبی را دربردارد. نیروهای ایتالیایی که در 28 مارس 1919 آنتالیا را اشغال کردند، شروع به جمع آوری اقلام عتیقه در طول اکتشافات خود در منطقه و انتقال انها به کنسولگری ایتالیا کردند. با این حال، معلم دبیرستان، Suleyman Fikri ، که علاقه مند به تاریخ بود با این وضعیت مخالفت می کند. مسجد متروکه کوچک در کنار مسجد Tekeli Mehmet Pasa دوباره مرتب گردید، او موزه آنتالیا را پایه گذاری کرده است. او پس از آن به انتقال آثار مکشوفه تاریخی که توسط ایتالیایی ها جمع آوری شده بود به این موزه پرداخته است که در تور آنتالیا می توانید از این موزه ی باشکوه بازدید فرمایید. امروز، موزه آنتالیا در کنیالتی قرار دارد که یکی از بزرگترین موزه های ترکیه که با مفاهیم معاصر طراحی شده است. 13 سالن با یک گالری در فضای باز می باشد.حدود 5000 آثار مکشوفه در داخل موزه به نمایش گذاشته شده است که مساحت 7000 مترمربع قرار گرفته است.
       در طی ساخت هتل Voyage Belek Golf & Spa برای مسافران تور آنتالیا، زیستگاه های طبیعی و اراضی جنگل حفظ شده که بیشترین درخت ها را دست نخورده گذاشتند که از جاذبه های خاص این سلسله هتل ها در تور آنتالیا بشمار می آید. شما ممکن است یکی از این درختان حفظ شده را در داخل ساختمان پذیرش ببینید.
·          فعالیت های پاکسازی محیط زیست در جنگل های بلک و ساحل به خوبی فعالیت های کاشت درختان سنتی تعهد هتل به حفظ محیط زیست را نشان می دهد.

ویژگی های اتاق های هتل ویاژ بلک گلف در تور آنتالیا

·          اتاق Standard : اتاق ها 28 مترمربع مساحت دارد و دارای 1 اتاق خواب حداقل برای 2 نفر حداکثر 3 نفر می باشد که از لحاظ اندازه برای مهمانان تور آنتالیا از حسن های این هتل بحساب می آید. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند.کف پوش اتاق ها موکت می باشد.
·          اتاق Family Garden در تور آنتالیا: اتاق ها 39.5 مترمربع مساحت دارد و دارای 2 اتاق خواب حداقل برای 3 نفر و حداکثر 5 نفر می باشد. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند. کف پوش اتاق ها موکت می باشد.
·          اتاق Bungalow Standard : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.
·          اتاق Bungalow Family : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 2 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 39.5 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 3 تا 5 نفر می باشند.
·          اتاق با چشم انداز منظره : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند.درتور آنتالیا این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.
·          اتاق با چشم انداز رو به دریا : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.
·          اتاق Family : به مساحت 39.5 مترمربع می باشند و دارای 2 اتاق خواب برای 3 تا 5 نفر و چشم انداز منظره و روبه دریا، یک بالکن، وان حمام در حمام و کفپوش موکت می باشد.
·          اتاق Deluxe : اتاق های رو به دریا در طبقه Penthouse ساختمان اصلی قرار گرفته اند. کف آن پارکت، تلویزیون پلاسما، CD player ، سیستم موسیقی/ تئاتر خانوادگی، حمام شامل وان جکوزی و یک دوش و 30 مترمربع تراس آفتابگیر با کف چوبی و یک وان جکوزی وجود دارد. 25 مترمربع، 1 خوابه برای 1 الی 2+1 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte ، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها می باشد.
·          سوئیت King در تور آنتالیا: اتاق های رو به دریا، کفپوش پارکت چوبی، تراس آفتابگیر با وان جکوزی و 2 حمام، 125 مترمربع، 2 اتاق خواب با یک اتاق نشیمن برای 4 تا 6 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte ، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها، خدمات اتاق ( از 08:30 الی 24:00) و خدمات خشکشویی موجود می باشد.

آنتالیا،تور آنتالیا،هتل های آنتالیا،هتل ویاژ بلک گلف و اسپا
اتاق های هتل ویاژ بلک گلف و اسپا در تور آنتالیا

امکانات اتاق های هتل ویاژ بلک گلف در تور آنتالیا

          تلویزیون
·          یخچال
·          تهویه مطبوع Splite
·          سشوار
·          تلفن
·          وان
·          دوش
·          بالکن
·          کف سرامیک در bungalow

آنتالیا،تور آنتالیا،هتل های آنتالیا،هتل ویاژ بلک گلف و اسپا
زمین گلف هتل در تور آنتالیا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات